rakovina-streva.cz

Cesku anketu o celebritu storocia vyhral slovak

Elizabeth rozjela SuperStar famózně!

.

Obyvatelé země ve středu večer zvolili spoluzakladatele Československa (ČSR) Milana Rastislava Štefánika nejvýznamnější osobností Slovenska. Výsledky ankety „Najväčší slovenský večer“ byly zveřejněny během finále soutěže veřejného rozhlasu a & hellip;

.

Zdá se, že Češi slovenského cyklistu prostě zbožňují.

.

Slovenskému prezidentovi Ivanu Gašparovičovi se podařilo vyhrát hodnocení „Nejhloupější celebrity“. naši východní sousedé. OSN například přejmenovala United Cancer Organization a má 400 dní v roce.

.

.

Duo Dae Men vyhrálo finále talentové show TV Prima!

.

Nela Slovaková (32) dorazila na ples jako Brno v doprovodu maminky Jany. A všem doslova spadla čelist. Maminka Neli oblékla velmi sexy model, krajkový overal obepínal každý kousek jejího těla.

.

Slovensko má nového multimilionáře, který vyhrál ve hře Eurojackpot téměř 59 milionů eur. Majitel losu Eurojackpot, zastoupený na východním Slovensku v Košickém kraji, vyhrál neuvěřitelných 58 807 427 eur (asi 1,6 & hellip;

.

Souček vyhrál Zlatý míč České republiky poprvé v kariéře jako nejlepší hráč sezony.

.

.

Jackpot 3 992 509,40 eur (přes 101 milionů korun) vyhrál hráč ve hře Lotto na Slovensku. Oznámila to ve čtvrtek loterijní společnost Tipos.

.

Hráč ze Slovenska vyhrál v loterii Euromillions 7,1 milionu eur (197,2 milionu korun) za čtyři náhodné tipy za necelých pět eur (140 korun). Podle slovenských Hospodárských novin jde o jednu z největších výher v loterii na Slovensku.

.

Slovák měl velké štěstí, v loterii Eurojackpot vyhrál 7,3 milionu eur (necelých 200 milionů korun). Ze čtvrtého místa z více než 150 tisíc se mohli radovat i dva Češi.

.

Slovák Peter Sagan ze stáje Liquigas vyhrál první etapu 99. ročníku Tour de France a za vítězem úvodního prologu nechal Fabiana Cancellaru. Udržel žlutý trikot pro nejlepšího jezdce.

.

Na Slovensku se od pátku objevil nový multimilionář.

.

Neznámý vyhrál ve slovenské loterii Tipos 11 milionů eur, pot, který se doplňuje od loňského dubna.

.

Čtvrtou adventní neděli se rozhodlo, kdo vyhraje SuperStar. Nejprve šokovala moderátorka večera Eva Farna.

.

V soutěži MOV o nejlepší návrh medaile pro olympijské hry mládeže 2014 v Nankingu zvítězil 23letý student Matej Cicka ze Slovenska. Koncept olympijské medaile „Trail of Winners“ dokázal konkurovat více než 300 přihlášeným z 50 zemí.

.

Byl to šok. V nedělním finále vokální show Česko Slovenská SuperStar zvítězil Slovák Lukasz Adamec, který porazil oblíbenou Gábinu Gunčíkovou.

.

V loterii v hodnotě 901 549 eur (více než 23 milionů korun) vyhrál Slovák z východní části země. Vstupenku předložil na konci února na Košicích za 18 eur (466 korun).

.

Úterý bylo šťastným dnem pro neznámého Slováka, který s uživatelským jménem Michaelo1 vsadil na sportovní výsledky osm eur (206 korun) a vyhrál 299 582 eur (7 729 milionů korun).

.

Jackpot 795 497 eur (téměř 20 milionů korun) vyhrál v neděli Slovák z Trenčianského kraje. Ve hře Lotto vsadil pouze 1,90 eura (necelých 50 Kč). Jeho vklad byl zhodnocen více než 418,00krát.

.

Bratislava - Bookmakerská horečka na Slovensku rozhodla o vítězi. Dnes jeden člověk vyhrál více než 300 milionů korun.

.

Eurojackpot v pátek padl. Neznámý Slovák v něm vyhrál neuvěřitelných 58 milionů eur. Jde o více než 1,6 miliardy korun. Informoval o tom slovenský server TVNoviny.sk. Jde o prvního Slováka, který vyhrál Eurojackpot.

.

Jak naši čtenáři správně poznamenali, hvězda sedmého dílu Česko Slovensko Má Talent Atay Omurzakov se letos zúčastnila série talentových soutěží Ukrajina Má Talent. Na Ukrajině je talent: Atay Omurzakov - Divadlo Na Ukrajině je talent: Atay Omurzakov & hellip;

.

Jistě víte, že ve slovenské verzi chybí pořad „Nikto není dokonalý“ nebo „Ay Mudri“. Většinou tam potkáte lidi, kteří neumí počítat do tří, ale výjimky potvrzují pravidla.

.

Soutěž o titul nejlepšího českého triatlonisty vyhrál již podeváté Filip Ospaly z týmu Ekol Brno. V anketě porazil o 14 bodů Vendulu Frintovou, která jako první česká triatlonistka na ME vyhrála Olympik a Hellip;

.

Zpěvačka Marika Gombitová chce opustit své místo ve finálové desítce ankety Největší slovenská jiná osobnost. Uvedla to na svém facebookovém profilu s tím, že místo jejího pobytu ji překvapilo.před 12 měsíci48 zobrazení Kraj Vysočina po sedmnácté vyhlašuje Cenu Zlaté Jerzhabiny - Kraj Vysočina za kulturní počin roku a podvanácté anketu Čin roku. Oba průzkumy mohou... Matt Kuchar se sice nedostal do závěrečného kola Sony Open na Havaji a přišel o vedení třemi brzkými chybami, ale nakonec si připsal svůj devátý titul na PGA Tour.

.

Boj o suverenitu v revoluci 1848/49, formování slovenské inteligence, zavedení spisovného jazyka, stavba tělocvičen, vznik první kulturní a světové instituce: Matice slovenské, maďarizace a upevnění národní identita & hellip;

.

Jak jsem vyhrál v loterii je komedie z roku 1989. V hlavních rolích Paolo Villaggio, Antonio Allocca a Camillo Milli. Režie: Neri Parenti

.

Praha. Letošními laureáty Ceny Václava Jiry jsou jeden z nejúspěšnějších českých trenérů Karel Brückner, bývalý vynikající brankář Ivo Viktor a obránce Rostislav Václavíček. Vedení svazu každoročně odměňuje jednotlivce, kteří významně & hellip;

.

V dokumentu si zahraje Karlova rodina.

.

Adam Reiter je v reality show The Revenant součástí týmu Azua, který na rozdíl od rudého kmene Mao tvoří neviditelné tváře, ale potetovaný tesař je mnoha divákům dobře známý především díky románku s Agátou Ganikhovou (36 ). .

.

Nepotřebuje funkční šuplík, protože k pohonu potřebuje jen trochu cukru, je malý, že se vejde do aktovky a ještě vyřeší problém, jak si poradit s omezenou skříní na cestách.

.

ECO - SUN Mistrovství ČR ve sprintrally pokračovalo ve Vsetíně posledními závody. Jistý mistr země Roman Cross se sprintu nezúčastnil. Váš první úplně kompletní článek

.

Slovák Peter Sagan z týmu Liquigas ve čtvrtek vyhrál 5. kolo Kolem Švýcarska z Witnau do Bischofzellu a získal čtvrté vítězství.